Szakmai Egyesületünk a megyében működő kereskedelmi és vendéglátó üzletkörű vállalkozások részére a működésükkel összefüggő tanácsadási, érdekképviseleti, és felnőttképzési szolgáltatást nyújt.


részletek
 A KISOSZ minő-ségpolitikájának alapja, egyben a Megyei egyesület szlogenje:

"Legjobban védett vállalkozó a tájékozott vállalkozó!"

Ennek megfelelően két fő alap tevékenységünket az érdekképviseleti tevékenységet, tanácsadást és az iskolarendszeren kívüli szakképzési tevékenységet a lehető legjobb minőséggel, minél szélesebb kör kiszolgálásával valósítjuk meg.

Főoldal   Sitemap   Nyomtatás   Kapcsolat
 
Bemutatkozunk Működési terület Tisztségviselőink
 
Kereskedelmi és Vendéglátó Vállalkozók Somogy Megyei Érdekképviselete "KISOSZ"

 
Jó László
elnök
 Kertész Rezső
ügyvezető társelnök

- 7400 Kaposvár, Németh I. fasor 37.
- Tel: +3630/9933-933, +3630/6202-205
- e-mail: kisosz@somogy.hu

Megyei Elnök
Jó László ( 7400 Kaposvár, Irányi D. u. 1. tel:30/446-4677)

Társelnök - Ügyvezető
Kertész Rezső (7400 Kaposvár, Szondi u. 22. tel:30/9933-933)

Megyei Elnökség Tagjai

 • Ágó Ferenc( 8600 Siófok Erdei F. u. 27/b tel:30/377-9316)
 • Boros László (7500 Nagyatád, Kossuth u. 53. tel:30/520-2979)
 • Makkos Péter ( 8640 Fonyód, Napsugár u. 39. tel:20/326-4965)
 • Tácsikné Kenesei Lavínia ( 8600 Siófok, Marosi u. 6/b. tel:30/969-6540)
 • Tóth László ( 8600 Siófok, Kálmán Imre sétány 13. tel:30/993-4015)  

 • Felügyelő Bizottság Elnöke
  Erb Jenő László (8646 Balatonfenyves, Vachot u. Strand tel: 70/6100-084)

  Felügyelő Bizottság Alelnöke
  Szili József (8621 Zamárdi, Szőlőshegyi u. 4. tel: 30/8502-525)

  Somogyország a Balaton déli partjától a horvátországi határig terjedő területen kedvező lehetőséget biztosít a vállalkozások számára. A kereskedelmi és vendéglátó üzletek - melyből kb. hétezer van a megyében - idegenforgalmi területeken és a nagyobb városokban helyezkednek el, de többen működnek a megye aprófalvas kis településein.
  Szakmai egyesületünk a Kereskedelmi és Vendéglátó Vállalkozások Somogy Megyei Érdekképviselete a megyében közel ötszáz egyéni és társas vállalkozó KISOSZ tagért dolgozik, de tevékenysége, az elért eredmények a megye többi hasonló profilban működő vállalkozójára is kisugárzik.
  Az érdekképviseleti munkában elsősorban a csoportos (pl. település vagy szakmai csoportok szerint) érdekvédelmi tevékenység dominál, de az egyéni ügyek intézésére - megbízás alapján - fokozott figyelmet fordítunk, és körültekintéssel járunk el tagjaink érdekében. Az eltérő szakmai sajátosságokra tekintettel vertikális szerveződésben első lépésként létrehoztuk a vendéglátó, szálláshely és idegenforgalmi vállalkozások, valamint az élelmiszer és vegyi áru kereskedők szakmai osztályát.
  Megyei sajátosság, hogy a városokban, nagyobb településeken és a Balaton parton összesen 6 körzetben helyi KISOSZ Csoportelnökségek működnek, melyek irányítását a gyakorlott, helyi kereskedőkből, vendéglátósokból választott elnökség végzi.
  A 20 fős küldött testület által megválasztott 7 fős megyei elnökséget Jó László kaposvári ékszer és ajándékkereskedő irányítja. Az ügyvezető feladatot Kertész Rezső megyei társelnök látja el.

  Székház Az érdekképviseleti szolgáltatások közül kiemeljük az új vállalkozások beindításának segítését

 • a jogi,
 • adózási,
 • társadalombiztosítási,
 • fogyasztóvédelmi és egyéb szakhatóságok területéhez tartozó tájékoztatást.

 • Megyei egyesületünk szlogenje: "Legjobban védett vállalkozó a tájékozott vállalkozó!"

  Ennek érdekében rendszeresen írásos tájékoztatót küldünk tagjainknak az úgynevezett hírleveleket és tanfolyamokat, tájékoztatókat tartunk.

  Szakképesítést nyújtó tanfolyamainknak jó híre van a megyében. Az elmúlt 25 évben közel 400 kereskedelmi és vendéglátó szakképesítést nyújtó felnőttképzés tanfolyamait és vizsgáit bonyolítottuk le sikerrel.

  Egyesületünk vezetésének az a törekvése, hogy elérjük, rang legyen a KISOSZ tagság. Ennek megfelelően kívánjuk alakítani munkarendszerünket és az igények figyelembevételével szolgáltatásainkat.

   
  Főoldal Tanfolyamok Tanácsadás Csatlakozzon hozzánk Elérhetőségek Adatvédelem